Gerisindeki aynayı unuttu! Canlı yayına pantolon giymeden katılan belediye lideri rezil oldu

Gerisindeki aynayı unuttu! Canlı yayına pantolon giymeden katılan belediye lideri rezil oldu

Belediye lideri, yalnızca üstünü giyip alt tarafını çıplak bırakarak cep telefonu ile radyonun stüdyosuna bağlandı. Ardındaki aynanın farkında olmayan belediye liderinin çıplak hali aynaya yansıdı.

Röportajın dördüncü dakikasında belediye liderinin çıplak olduğunu fark eden radyo sunucusu, “Sayın Bart de Wever, biraz dikkatim dağıldı.”

“Çok hoş bir gömlek giymişsiniz. İzleyicimiz bizi izliyor, lakin sanırım altınıza çok kısa olan bir iç çamaşırı giydiğiniz için aynadan çıplak bacaklarınız görünüyor” dedi.

Belediye lideri, “Bunu nereden biliyorsunuz?” deyince, sunucu gerisindeki aynayı işaret etti. Lider, “Kusura bakmayın aynanın çabucak ardımda durduğunu unuttum.”

“Özür dilerim. 2021 yılı benim için yüz kızartıcı bir biçimde başladı. Bu anı hiç unutmayacağım” dedi. Seçimde belediye liderinin rakibi olan Georges-Louiz Bouchez, belediye liderinin iç çamaşırlı manzarasını toplumsal medya hesabından paylaşarak dalga geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet giriş slot bar grandpashabet fairbahis giriş okey