SON DAKİKA! MEB’den Yüz Yüze Eğitim açıklaması! 8. ve 12. sınıf MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursları nedir?

SON DAKİKA! MEB’den Yüz Yüze Eğitim açıklaması! 8. ve 12. sınıf MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursları nedir?

Ulusal Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan Son Dakika MEB açıklamasına nazaran 8 ve 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için isteğe bağlı açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak’ta başlatılacak. Bunu duyan veliler ve öğrencilerMEB Destekleme ve Yetiştirme Kursları nedir? 8. ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitim başlıyor mu? sorularını merak etmeye başladı. İşte cevaplar!

8. VE 12. SINIFLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR MU?

Okullar açılıyor mu ve 8 ve 12. sınıflarda eğitim başlıyor mu sorusu bugün bir nebze yanıt buldu. Ulusal Eğitim Bakanlığı’nın açıklamasına nazaran okullar şimdi açılmıyor. Şimdilik okullarda8 ve 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için isteğe bağlı açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak’ta başlatılacak. Bu eğitimler zarurî olmayacak. İmtihan öğrencileri olan 8 ve 12. sınıf öğrencileri için imtihana yönelik kurs ve eğitimler verilecek.

MEB DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI NEDİR?

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan Destekleme ve Yetiştirme kursları mecburî olmayan, isteğe bağlı iştirak sağlanacak okul kurslarıdır. Bu kurslar, MEB’e bağlı okullarda gerçekleşecektir. Destekleme ve yetiştirme kursları 8. ve 12. sınıflara verilecektir. Bu öğrenciler lise ve üniversite imtihanlarına girecekleri için eksik olduğu dersler hakkında desteklemek maksatlı kurslar verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet giriş slot bar grandpashabet fairbahis giriş okey sohbet